Podpisanie umowy na modernizację hali przy ZSP w Węgrowie

Podpisanie umowy na modernizację hali przy ZSP w Węgrowie

Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2023”, przyznał Powiatowi Węgrowskiemu pomoc finansową na realizację zadania polegającego na modernizacji hali sportowej przy Zepole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

W dniu 3 lipca br. podpisano umowę na realizację inwestycji. Urząd Marszałkowski reprezentowały Członkinie Zarządu Województwa Mazowieckiego: Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska oraz Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu - Mirosław Krusiewicz i Dyrektor Delegatury w Siedlcach UM w Warszawie - Dariusz Stopa. W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego podpisy złożyli: Wicestarosta Węgrowski -  Marek Renik, Członek Zarządu Powiatu - Tadeusz Kot i Skarbnik Powiatu - Anna Pawełas.

Głównym założeniem II etapu projektu jest wymiana oraz przebudowa instalacji elektrycznej oświetlenia i zasilania urządzeń wyposażenia technicznego hali.

Dodatkowo planuje się wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej oraz renowację ścian.

Modernizacja hali  przy ZSP w Węgrowie – etap II”. Ogólna wartość zadania - 466 667,55 zł, z czego:

•  środki z budżetu województwa mazowieckiego – 297 850,00 zł

•  środki z budżetu Powiatu Węgrowskiego – 168 817,55 zł