Podpisanie umowy na dofinansowanie przebudowy sali gimnastycznej przy ZSP w Sadownem

W środę 12 sierpnia w sali konferencyjnej Węgrowskiego Ośrodka Kultury doszło do podpisania umowy pomiędzy Powiatem Węgrowskim a Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.  Umowa dotyczy dofinansowania  przebudowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego umowę podpisali: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot i Skarbnik Powiatu Anna Pawełas. Ze stronu Urzędu Marszałkowskiego podpisy złożyły Członkowie Zarządu Województwa: Pani Elżbieta Lanc i Pani Janina Ewa Orzełowska.

Łączna szacunkowa wartość zadania wynosi 176 812,90 zł.

Kwota przyznanej pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego to 100 000,00 zł

W ramach zadania przewiduje się m.in.: modernizację podłogi poprzez montaż wykładziny Tarkett Linosport 3,2 xF na podkładzie gumowo-korkowym, szpachlowanie i malowanie ścian oraz sufitów, wymianę oświetlenia, montaż wentylacji sali, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej.

Zadanie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020”.