powiatwegrowski.pl - Strona główna

Planowanie kariery zawodowej

Drukuj
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 1)

Wzorem lat ubiegłych Wicestarosta Halina Ulińska i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anna Wieczorek spotkały się z uczniami kończącymi naukę  w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Węgrowski, w celu prezentacji możliwości planowania kariery zawodowej. Spotkania odbyły się dniach 9-10 kwietnia b.r. w placówkach:  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie. Wicestarosta Halina Ulińska odniosła się do kwestii planowania kariery zawodowej absolwentów, podkreślając umiejętności świadomego i trafnego wyboru zawodu oraz podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wyższego wykształcenia. Dyrektor PUP w Węgrowie Anna Wieczorek przedstawiła zmieniające się wymagania rynku pracy, które zwiększają zapotrzebowanie na poradnictwo zawodowe a także ofertę Powiatowego Urzędu Pracy dotyczącą staży dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, bonów zatrudnieniowych i zasiedleniowych oraz możliwości ubiegania się o dofinansowanie w przypadku otwierania własnej działalności gospodarczej.

Od lewej: Dyrektor PUP w Węgrowie Anna Wieczorek, Wicestarosta Halina Ulińska i Dyrektor ZSP w Węgrowie Jacek Nowotniak. (galeria: 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie (galeria: 7)
Od lewej: Dyrektor PUP w Węgrowie Anna Wieczorek, Wicestarosta Halina Ulińska, Wicedyrektor I LO im. A.Mickiewicza w Węgrowie Magdalena Olszewska (galeria: 8)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie (galeria: 9)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie (galeria: 10)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie (galeria: 11)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie (galeria: 12)
Od lewej: Dyrektor PUP w Węgrowie Anna Wieczorek, Wicestarosta Halina Ulińska i Dyrektor ZSP w Sadownem Sławomir Ryszawa (galeria: 13)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem (galeria: 14)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem (galeria: 15)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem (galeria: 16)
Od lewej: Dyrektor ZSP w Łochowie Andrzej Suchenek, Dyrektor PUP w Węgrowie Anna Wieczorek i Wicestarosta Halina Ulińska. (galeria: 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie (galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
Zespoł Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie (galeria: 21)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.