Pierwsza konferencja prasowa w Starostwie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Pierwsza konferencja prasowa w Starostwie

Drukuj
Pierwsza konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym w Węgrowie (galeria: 1)

21 marca 2017 roku odbyła się pierwsza konferencja prasowa organizowana przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie z udziałem przedstawicieli mediów regionalnych i lokalnych: „Tygodnika Siedleckiego”, Katolickiego Radia Podlasie, „Głosu Węgrowa i Okolic”, Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Podlasianka” i gazety „Węgrowskie Bądźmy Razem”.

Konferencję otworzyła Wicestarosta Halina Ulińska, dziękując za dotychczasową współpracę z mediami dotyczącą informowania o wydarzeniach i działaniach Samorządu Powiatu Węgrowskiego. Wicestarosta zapowiedziała cykliczne organizowanie konferencji prasowych w Starostwie, podczas których podawane będą informacje o planowanych działaniach. Podczas spotkania poinformowała o zaplanowanych w dniu 6 kwietnia 2017 r. od godz. 11.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie Powiatowych Targach Pracy. Następnie dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Anna Wieczorek przedstawiła  zasadność organizacji Targów zachęcając do udziału w nich pracodawców oraz  osoby poszukujące pracy. Odpowiadała także na pytania dotyczące ofert pracy i aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu.

Wicestarosta Halina Ulińska poinformowała o konferencji na temat „Agresja wśród dzieci i młodzieży – przyczyny i sposoby redukowania”, która odbędzie się w dniu 23 marca b.r. w Starostwie. Przedstawiła także realizowane w Powiecie Węgrowskim w 2017 roku inwestycje drogowe i podejmowane działania związane ze sferą turystyki. Odpowiadała na pytania dotyczące kierunków kształcenia zawodowego i budowy bloku operacyjnego w szpitalu. Dziękując za spotkanie, zaprosiła uczestników na kolejną konferencję, która odbędzie się w kwietniu.

Konferencja prasowa. Od lewej: Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anna Wieczorek (galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.