Otwarto ul. Narutowicza w Węgrowie

Otwarto ul. Narutowicza w Węgrowie

Miasto Węgrów zakończyło przebudowę ulicy Narutowicza. 28 września 2020 roku odbyło się jej uroczyste otwarcie, w którym udział wzięła Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 2 702 732,76 zł, z czego aż 1 780 382,00 zł pochodziło ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. W ramach inwestycji przebudowano ulicę oraz chodniki z kostki granitowej z pasami płyt granitowych, przybudowano także infrastrukturę kanalizacji deszczowej, sieć wodociągową, sanitarną i teletechniczną oraz wykonano wiele innych prac.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak pogratulowała Burmistrzowi Miasta Węgrowa Pawłowi Marcheli udanej inwestycji, dzięki której dopełnił się projekt rewitalizacji węgrowskiego rynku.

Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Miasta Węgrowa Paweł Marchela, Zastępca Burmistrza Halina Ulińska, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anna Kaszuba, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wiceprzewodniczące Rady Miejskiej Węgrowa Jolanta Roguska oraz Beata Gashi, Dziekan Węgrowski ks. Leszek Gardziński, w imieniu Senator Marii Koc – Michał Piotrowski, w imieniu Posła na Sejm RP Macieja Górskiego – Maciej Robak, mieszkaniec ulicy pan Stanisław Wąsowski oraz wykonawca inwestycji Marek Karski.