Otwarcie Punktu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łochowie

Otwarcie Punktu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łochowie

28 września w Szkole Podstawowej Nr 3 w Łochowie nastąpiło uroczyste otwarcie Punktu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Filia węgrowskiej poradni powstała z inicjatywy Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego, Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak oraz Dyrektora Poradni Beaty Gashi.

Wydarzenie uświetnił występ dzieci i młodzieży z łochowskiej szkoły, po którym przyszedł czas na okolicznościowe wystąpienia, a także otwarcie punktu. Utworzenie filii znacząco zwiększy dostępność usług psychologicznych i pedagogicznych skierowanych do dzieci i młodzieży.