Otwarcie przebudowanej drogi gminnej w miejscowości Stare Lipki

Otwarcie przebudowanej drogi gminnej w miejscowości Stare Lipki

3 listopada na terenie Gminy Stoczek, w miejscowości Stare Lipki odbyło się uroczyste otwarcie nowej inwestycji drogowej. W wydarzeniu, na zaproszenie władz gminnych, wzięli udział Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Marek Renik.

Długość przebudowanego odcinka to niespełna 1,5 km. Wartość całej inwestycji to 696 411,75 zł, z czego 487 487,75 zł pochodziło z dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Samorządowych.

W wydarzeniu wzięli również udział: Poseł na Sejm RP Maciej Górski, Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł, Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anna Kaszuba, a także gospodarze na czele z Wójtem Gminy Stoczek Zbigniewem Kłuskiem.