Ostatnie pożegnanie Śp. Piotra Fabiańczuka

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Ostatnie pożegnanie Śp. Piotra Fabiańczuka

Drukuj
(galeria: 1)

W sobotę, 27 listopada 2021 roku, pożegnaliśmy na zawsze naszego kolegę Śp. Piotra Fabiańczuka.

Piotr Fabiańczuk w Starostwie Powiatowym w Węgrowie pracował od 2006 roku, ponad 15 lat. Zatrudniony był na stanowisku informatyka. Był bardzo dobrym fachowcem, praktycznie nie było problemu, którego nie potrafiłby rozwiązać. Miał w sobie dużo cierpliwości i opanowania, był otwarty na nowe wyzwania i chętnie doskonalił swoje umiejętności. Mogliśmy zawsze na niego liczyć. Nawet jak przebywał na urlopie, a pojawił się jakiś problem techniczny, zawsze chętnie udzielał pomocy i wsparcia. Był dobrym człowiekiem, skromnym i życzliwym  dla innych, dlatego też  był  tak bardzo ceniony i lubiany przez współpracowników.

Choroba przyszła nagle. Nikt z nas nie spodziewał się, że będzie miała tak silny i tragiczny przebieg, tym bardziej, że wcześniej praktycznie nigdy nie chorował. Nie mieliśmy z nim kontaktu, ale modliliśmy się za niego i cały czas mieliśmy nadzieję, że wyzdrowieje i do nas wróci. Stało się jednak inaczej. Pan Bóg miał inne plany i powołał Piotra do życia wiecznego.

Wisława Szymborska napisała, że “umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci".

Piotrku, w naszej pamięci bedzięsz żył zawsze.

Spoczywaj w pokoju.

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia, łaczymy się z Państwem w żalu i żałobie.

 

Starosta i pracownicy Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.