Ogłoszenie Starosty Węgrowskiego o zmianie sposobu obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji i Transportu

Starostwo Powiatowe w Węgrowie uprzejmie informuje o zmianie sposobu rejestracji wizyt
w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Obsługa interesantów z zakresu rejestracji i wyrejestrowywania pojazdów odbywa się wyłącznie po uprzednim umówieniu wizyty na konkretny termin.

Od dnia 25 listopada 2021 roku wizytę należy umówić poprzez stronę internetową https://bezkolejki.eu/spwegrow, a w wyjątkowych przypadkach telefonicznie
pod nr 25 74 09 242 oraz 25 74 09 244

Z zakresu uprawnień do kierowania pojazdami oraz pozostałych spraw obsługiwanych przez wydział można zgłaszać się bezpośrednio bez zapisów.

Starosta Węgrowski

(-) Ewa Besztak