Odwiedziny rodzin z Ukrainy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Odwiedziny rodzin z Ukrainy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

W sobotę, 12 marca, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgrowie odwiedziły zakwaterowane w internacie ZSP im. J. Kochanowskiego rodziny z Ukrainy.

Dzieci, rodzice i dziadkowie zaproszeni przez dyrektor Ośrodka Hannę Kasperowicz mieli okazję oderwać się od trudnych przeżyć wojennych i spędzić miło czas na sali gimnastycznej. Zaproponowane przez nauczycieli oraz terapeutów gry i zabawy sprawiły gościom mnóstwo radości i wywołały uśmiech na twarzach swych opiekunów.

W spotkaniu uczestniczyły również dzieci oraz młodzież z Węgrowa, dzięki czemu młodzi ludzie mogli nawzajem poznać się i zacieśnić przyjaźń polsko-ukraińską. Rodzice i dziadkowie obserwując beztroskę panującą na sali mogli odpocząć przy filiżance dobrej kawy i słodkim poczęstunku. Pod koniec spotkania na wszystkich czekała niespodzianka. Każde dziecko otrzymało w prezencie wybrane przez siebie gry, puzzle i zabawki.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.