Odbiór techniczny skrzyżowań dwupoziomowych w Łochowie Jasiorówce

Odbiór techniczny skrzyżowań dwupoziomowych w Łochowie Jasiorówce

5 października odbył się odbiór techniczny dwóch skrzyżowań dwupoziomowych w Łochowie Jasiorówce, których budowa związana jest z pracami na linii kolejowej E75 Warszawa Rembertów - Sadowne.

Zarząd Dróg Powiatowych na wniosek wykonawcy wydał pozytywną opinię na temat Projektów Stałej Organizacji Ruchu obligując jednocześnie wykonawcę do zaprojektowania dodatkego znaku drogowego E-5 "Łochów ul. Dolna", który będzie usytuowany w obu kierunkach ruchu.

W odbiorze udział wzięli m. in. Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Członek Zarządu Powiatu Artur Lis, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wiceburmistrz Łochowa Małgorzata Łotarska, Przewodniczący Rady Miejskiej Łochowa Sławomir Ryszawa, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Marcin Gąsiorek oraz przedstawiciele inwestora i wykonawcy inwestycji.