Obchody 37. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Obchody 37. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

24 października węgrowska „Solidarność” zorganizowała uroczyste obchody związane z 37. rocznicą męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Wydarzenie rozpoczęła uroczysta msza św. w węgrowskim Klasztorze, po której uczestnicy złożyli kwiaty na symbolicznym grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki na węgrowskim cmentarzu.

Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz w imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego oddał hołd bł. ks. Jerzemu Popiełuszce.