Nowy wóz bojowy w Sadownem

Nowy wóz bojowy w Sadownem

Nowy wóz bojowy OSP Sadowne (galeria: 1)

Uroczystość przekazania wozu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadownem odbyła się 22 października 2017 r. Poprzedziła ją msza św. celebrowana przez ks. proboszcza parafii Sadowne. Przekazanie wozu strażackiego odbyło się na placu przed OSP Sadowne. Na uroczystość przybyli m.in.: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, Komendant Wojewódzki PSP St. bryg. Bogdan Łasica, Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska i Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie st. bryg. Jarosław Soszyński.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego  Wicestarosta Halina Ulińska złożyła wyrazy uznania za skuteczne działania w pozyskaniu funduszy na zakup wozu, wręczając Wójtowi Waldemarowi Cyranowi  list gratulacyjny i publikację „Strażacy Ziemi Węgrowskiej”.  List gratulacyjny z rąk Wicestarosty otrzymał również Prezes OSP Sadowne Paweł Jakubik.

Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran przekazał Wicestaroście Halinie Ulińskiej podziękowanie w postaci pamiątkowego graweru dla Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka za dotychczasową współpracę.

Od lewej: Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran i Wicestarosta Wegrowski Halina Ulińska (galeria: 4)
Wystąpienie Wójta Gminy Sadowne Waldemara Cyrana. (galeria: 5)
Wystąpienie Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc. (galeria: 6)
Wystąpienie Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janiny Ewy Orzełowskiej. (galeria: 7)