Nowy rok szkolny rozpoczęty

Nowy rok szkolny rozpoczęty

Uroczystość w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie (galeria: 1)

4 września 2017r. w szkołach prowadzonych przez powiat węgrowski uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie w inauguracji roku szklonego udział wzięła Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Ewa Orzełowska, która wspólnie ze Starostą Węgrowskim Krzysztofem Fedorczykiem oraz Członkiem Zarządu Powiatu Węgrowskiego Andrzejem Kruszewskim życzyła młodzieży realizacji swoich marzeń oraz czerpania przyjemności ze zdobywania wiedzy w nowym roku szkolnym. Podczas uroczystości w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie obecna była Wicestarosta Halina Ulińska natomiast w I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie naczelnik wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Tadeusz Krupa. Wicestarosta Halina Ulińska podczas uroczystości przedstawiła społeczności szkolnej nowego dyrektora szkoły Pana Jacka Nowotniaka oraz wicedyrektorów Panią Joannę Gołębiewską-Kokoszka i Panią Małgorzatę Góral. W każdej ze szkół zostały wręczone stypendia Starosty Węgrowskiego za wybitne i bardzo dobre wyniki w nauce oraz stypendia wyrównujące szanse edukacyjne. W roku szkolnym 2016/2017 stypendia za wybitne wyniki w nauce, bardzo dobre wyniki w nauce i wyrównujące szanse edukacyjne otrzymało łącznie 132 uczniów na kwotę 46 tys. zł. w tym w I semestrze 48 uczniów a w II semestrze 84 uczniów. Wszystkim uczniom rozpoczynającym nowy rok szkolny 2017/2018 życzymy sukcesów w nauce, aktywnego udziału w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, występach artystycznych wpływających na promocję szkoły i powiatu węgrowskiego. Nauczycielom życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy w sferze dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Wystąpienie Wicemarszłek Województwa Mazowieckiego Pani Ewy Orzełowskiej w ZSP w Łochowie (galeria: 2)
Wystąpienie Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka w ZSP w Łochowie (galeria: 3)
Wystąpienie Pana Andrzeja Kruszewskiego w ZSP w Łochowie (galeria: 4)
Wystąpienie Dyrektora ZSP w Łochowie Pana Andrzeja Suchenka (galeria: 5)