Noworoczne spotkanie z Węgrowskim Kołem Ligi Kobiet Polskich

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Noworoczne spotkanie z Węgrowskim Kołem Ligi Kobiet Polskich

Drukuj
Pamiątkowa fotografia (galeria: 1)

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie dnia 10 stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie z Węgrowskim Kołem Ligii Kobiet Polskich, którego przewodniczącą jest Pani Halina Filipiak. Wzięła w nim udział Wicestarosta Halina Ulińska i dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Anna Wieczorek. Poruszane były sprawy dotyczące możliwości pracy dla kobiet, zagadnienia ochrony zdrowia i pomocy rodzinie oraz inwestycji powiatowych w Węgrowie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Wicestarosta Halina Ulińska przywitała przybyłe Panie (galeria: 2)
Wystąpienie Przewodniczącej Koła Pani Haliny Filipiak (galeria: 3)
Wystąpienie Pani Barbary Szymańskiej Wiceprzewodniczacej Rady Miejskiej Węgrowa (galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
Za stołem prezydialnym: Przewodnicząca Węgrowskiego Koła Ligi Kobiet Polskich Halina Filipiak, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa Barbara Szymańska, Wicestarosta Halina Ulińska i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Anna Wieczorek. (galeria: 9)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.