powiatwegrowski.pl - Strona główna

Nowoczesny urząd - modernizacja budynku Powiatu Węgrowskiego

Drukuj
(galeria: 1)

Powiat Węgrowski pozyskał 850 tys. zł na modernizację budynku Powiatu Węgrowskiego zlokalizowanego przy ul. Piłsudskiego 23. Wartość zaplanowanych prac to 1 mln zł. Dofinansowanie pozyskane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych stanowi zatem 85% wartości inwestycji.

Budynek znajdujący się przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie zostanie przebudowany pod kątem zmiany sposobu użytkowania pomieszczenia stołówki i kuchni na cele administracyjno-biurowe, z przeznaczeniem do obsługi interesariuszy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Celem przystosowania budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz ułatwienia komunikacji do obiektu, wykonana zostanie pochylnia dla osób niepełnosprawnych. W budynku zostaną przeprowadzone niezbędne prace w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obiekt zostanie dostosowany do obowiązujących przepisów i wymogów ppoż.  

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.