Nowe archiwum Wydziału Geodezji

Nowe archiwum Wydziału Geodezji

W dniu 9 lutego 2018 r. zostały przekazane do użytkowania wyremontowane pomieszczenia w budynku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie z przeznaczeniem na archiwum Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Węgrowie, w szczególności na potrzeby Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.  W celu wykorzystania maksymalnie powierzchni, pomieszczenia wyposażono w regały przesuwne z napędem mechanicznym korbowym. Będzie można tam pomieścić około 550 m.b. dokumentacji archiwalnej.