Satrosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk uczestniczył we Mszy Swiętej za Ojczyznę w Łochowie (galeria: 1)

W dniu 11 listopada odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości w Łochowie, poprzedzone przez Mszę Świętą za Ojczyznę pod przewodnictwem Jego Ekscelencji ks. Biskupa Antoniego Dydycza. W uroczystościach wziął udział Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk. Starosta złożył wiązankę pod pomnikiem Ignacego Jana Paderewskiego w Łochowie. Starosta Węgrowski uczestniczył także w uroczystej sesji Rady Miejskiej Łochowa.                                         Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w Węgrowie były poprzedzone Mszą Świętą    w intencji Ojczyzny w Bazylice Mniejszej w Węgrowie. Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowali Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego- Lidia Siuchta i Wiceprzewodniczący Powiatu Węgrowskiego Paweł Marchela, którzy złożyli kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz pomnikiem Solidarności.

foto: Urząd Miasta w Węgrowie/Urząd Miasta w Łochowie

Delegacje przed złożeniem wiązanek pod pomnikiem I. J. Paderewskiego w Łochowie (galeria: 2)
Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk wygłosił okolicznościowe przemówienie podczas uroczystej sesji rady Miejskiej Łochowa (galeria: 3)
Uroczysta sesja Rady Miejskiej Łochowa (galeria: 4)