Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

Zarząd Powiatu Węgrowskiego. Od lewej: Członkowie Zarządu Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Starosta Krzysztof  Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska i Członek Zarządu Włodzimierz Miszczak. (galeria: 1)

Podczas XXVIII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Węgrowskiego, która odbyła się 25 maja 2017 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, radni podjęli uchwałę w celu zatwierdzenia zmian w Planie Inwestycyjnym dla subregionu siedleckiego objętego OSI problemowym pn.: "Utworzenie Zintegrowanego Wielofunkcyjnego Węzła Wymiany Pasażerskiej w Siedlcach oraz rozbudowa i modernizacja powiązanego z nimi układu komunikacyjnego miasta i subregionu siedleckiego". Zmiany są wynikiem dostosowania Planu do uwag z Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego a dotyczą m.in: uściślenia diagnozy problemów subregioniu siedleckiego oraz celów jakie zamierza się osiągnąć w wyniku realizacji projektów wskazanych w II wiązce.

Prezydium Rady Powiatu Węgrowskiego. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta, Przewodniczący Zygmunt Orłowski i Wiceprzewodniczacy Paweł Marchela. (galeria: 2)
Obrazy XXVIII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Węgrowskiego. (galeria: 3)
Radni Rady Powiatu Węgrowskiego podczas obrad XXVIII nadzwyczajnej sesji. (galeria: 4)