Multimedialny spektakl - ISKRY NIEPODLEGŁEJ - na Rynku Mariackim w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Multimedialny spektakl - ISKRY NIEPODLEGŁEJ - na Rynku Mariackim w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

O Polakach, którzy zmieniali świat

Zanurz się w świat interaktywnego spektaklu, który znajdziesz w mobilnej przestrzeni przemierzającej całą Polskę.

Multimedialne widowisko będzie prezentowane w dniach od 24 do 26 sierpnia na Rynku Mariackim w Węgrowie. ZAPRASZAMY!

Najnowszy mobilny projekt Biura „Niepodległa” pn. ISKRY NIEPODLEGŁEJ to multimedialny spektakl, którego sceną jest nowoczesna naczepa ekspozycyjna, opowiada o wybitnych Polkach i Polakach. 

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to mobilne widowisko edukacyjne Biura „Niepodległa”. Wychodząc od sylwetek ojców niepodległości, prezentuje ono opowieść, w którą wpleciono postaci podróżników, sportowców i twórców kultury, wybitnych działaczy społecznych i naukowców, których odkrycia zmieniły świat. Unikalne rozwiązania technologiczne, działając na różne zmysły, w sposób przystępny i atrakcyjny budują niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty. Widowisko jest wyświetlane w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, dzięki czemu może ono podróżować po całym kraju, a wirtualną opowieść będzie można w najbliższych miesiącach obejrzeć w dziesiątkach miejscowości w całej Polsce.

 

Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mecenasem projektu jest ORLEN. Trasę wspiera Fundacja ORLEN.

 

https://iskryniepodleglej.pl/

 

 

(galeria: 2)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.