powiatwegrowski.pl - Strona główna

Modernizacja i dostosowanie dawnego budynku gimnazjum do potrzeb szkolnictwa specjalnego w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

Powiat Węgrowski pozyskał kolejne środki na modernizację i dostosowanie dawnego budynku gimnazjum do potrzeb szkolnictwa specjalnego w Węgrowie. Po otrzymanych w marcu tego roku 2 mln złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, teraz pozyskano 6,8 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Łącznie na ten cel zgromadzono już 8,8 mln zł co w całości powinno zabezpieczyć potrzeby finansowe na zrealizowanie tej inwestycji.

Zadanie obejmuje roboty związane ze zmianą sposobu użytkowania dawnego budynku gimnazjum Gminy Liw na budynek Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie wraz z jego rozbudową i przebudową.

W skład zadania wchodzić będą m.in roboty termomodernizacyjne budynku głównego szkoły, sali gimnastycznej wraz z zapleczem. Pozostałe roboty związane będą ze zmiana sposobu użytkowania obiektu, w tym przebudową szybu windy wraz z montażem nowego dźwigu windy.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.