"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje powiatowe

powiatwegrowski.pl - Strona główna

"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje powiatowe

Drukuj
(galeria: 1)

14 marca 2019r. odbył  się Etap Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem eliminacji powiatowych była Komenda Powiatowa PSP w Węgrowie,  Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz Starostwo Powiatowe w Węgrowie.

Eliminacje podzielone zostały na 3 grupy wiekowe: szkoły podstawowe klasy I-VI, szkoły podstawowe klasy VII i VIII i gimnazja klasy II i III oraz szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne. Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięła w nim udział ponad 50 osobowa grupa uczestników z terenu powiatu węgrowskiego. Poziom wiedzy zaprezentowanej przez młodzież był niezwykle wysoki i wyrównany, o czym świadczyła konieczność przeprowadzania dogrywek.  Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie st. bryg. Jarosław Soszyński, dr Marek Rudaś, st. bryg. Dariusz Maciąg, bryg. Bogdan Boruc i dh. Ireneusz Królik.

Na zakończenie turnieju Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie dh.  Ryszard Gajewski pogratulował wszystkim uczestnikom wysokiego poziomu wiedzy, którą wyróżniały się eliminacje.  Wyniki tegorocznej edycji konkursu na szczeblu powiatowym w poszczególnych grupach wiekowych, odczytał przewodniczący jury Komendant PSP w Węgrowie st. bryg. Jarosław Soszyński. Reprezentujący Starostwo Powiatowe w Węgrowie Wicestarosta Marek Renik pogratulował wszystkim uczestnikom zakwalifikowania się do etapu powiatowego a opiekunom podziękował za wkład pracy włożony w przygotowanie młodzieży.

Na zakończenie przystąpiono do wręczenia zdobywcom trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach, okolicznościowych dyplomów oraz nagród rzeczowych.

Wyniki konkursu:

I grupa (klasy I-VI szkoły podstawowe)

 1. Maria Kożuchowska SP nr 2 Węgrów

 2. Igor Klimek SP Topór

 3. Alicja Kowalik SP Nr 2 Węgrów

II grupa (klasy VII – VIII szkoły podstawowe oraz gimnazja klasy II i III)

 1. Zuzanna Wołoncewicz ZSP Grębków

 2. Oliwia Zyśk ZO Stoczek

 3. Patrycja Michalska SP Wierzbno

   

III grupa (szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne)

 1. Bartłomiej Zach ZSP Łochów

 2. Artur Gral ZSP Węgrów

 3. Sebastian Klimek NLO Stoczek

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.