Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Węgrowie

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Węgrowie

IV Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej odbyły się 22 października 2016r. w Węgrowie. Zostały one zorganizowane i przeprowadzone przez Komendę Powiatową PSP w Węgrowie pod kierownictwem Komendanta st. brygadiera Jarosława Soszyńskiego, dowódcę Jednostki Ratownictwa Gaśniczego brygadiera Zbigniewa Domańskiego i Zastępcę dowódcy brygadiera Jacka Iwanowskiego. Na Mistrzostwa przybyli także Z-ca Komendanta Wojewódzkiego PSP st. brygadier Mirosław Jasztal, Wicestarosta Halina Ulińska, Komendant Miejski PSP Warszawa st. brygadier Zbigniew Szczygieł. Mecze ośmiu zespołów zostały przeprowadzone w halach sportowych: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnym im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie. W wyniku rozgrywek poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:

I Siedlce

II Pruszków

III Warszawa

IV Węgrów

V Nowy Dwór Mazowiecki

VI Płońsk

VII Lipsko

VIII Ciechanów

Najlepszym piłkarzem mistrzostw został Maciej Wyszogrodzki z PSP Pruszków, najlepszym strzelcem Michał Klaus z PSP Warszawa, najlepszym bramkarzem Łukasz Grzesiuk z Siedlec.

Wicestarosta Halina Ulińska przywitała zawodników (galeria: 2)
Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Mirosław Jasztal i Wicestarosta Halina Ulińska wręczyli puchary i medale dla najlepszych drużyn. (galeria: 3)
Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Mirosław Jasztal. (galeria: 4)