Mikołajki 2021

Mikołajki 2021

Z okazji Mikołajek Starosta Węgrowski Ewa Besztak odwiedziła najmłodszych podopiecznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie, aby przekazać prezent pozostawiony dla nich przez św. Mikołaja :).

Dzieci otrzymały kosz z materiałami do kreatywnych zabaw plastycznych i pracy na zajęciach.

Korzystając z okazji, Starosta życzyła wszystkim dzieciom dużo zdrowia i wielu powodów do radości. Uśmiechy na buziach maluchów wskazywały, że życzenia już się spełniają.