Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Na 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, który w tym roku z inicjatywy węgrowskiego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodzony był w Węgrowskim Ośrodku Kultury.

W ramach uroczystości organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Interesujące prelekcje na temat bezpieczeństwa seniorów czy też roli ruchu i aktywności fizycznej przeplatane były występami scenicznymi.

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz złożyli wszystkim seniorom najlepsze życzenia. Zwrócili uwagę na ich wielkie zaangażowanie, aktywność i pogodę ducha, która towarzyszy im każdego dnia.