Maturzyści zakończyli rok szkolny

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Maturzyści zakończyli rok szkolny

Drukuj
(galeria: 1)

Tegoroczni maturzyści zakończyli rok szkolny. Przed nimi już tylko najważniejszy sprawdzian – matury, do których podejdą już w roli abiturientów.

Piątek, 26 kwietnia dla każdej szkoły ponadgimnazjalnej był dniem szczególnym. Zakończył się bowiem cykl edukacyjny kolejnego rocznika. Nastał czas pożegnań i gratulacji oraz odebrania zasłużonych wyróżnień i nagród. Wszystko w uroczystej atmosferze połączonej z okolicznościowymi przemowami i występami artystycznymi.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak odwiedziła w tym dniu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza. Z kolei Wicestarosta Węgrowski Marek Renik przebywał w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie.

Starości gratulowali uczniom osiągniętych sukcesów, życzyli powodzenia na maturach. Nauczycielom podziękowali za wytężoną pracę na rzecz kształcenia młodzieży. Przekazali także nagrody dla uczniów z największą średnią w szkole.

Fot. Biuro Promocji Powiatu; Archiwum ZSP Sadowne

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.