powiatwegrowski.pl - Strona główna

List z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Drukuj
(galeria: 1)

Dzień Pracownika Socjalnego przypadający na 21 listopada to okazja do podziękowania i docenienia niezwykle trudnej pracy, którą Państwo wykonujecie. Każdego dnia stanowicie wsparcie, a niekiedy promyk ostatniej nadziei dla wielu mieszkańców Powiatu Węgrowskiego.

Pełnicie Państwo ważną rolę społeczną, która wyraża się poprzez pomoc drugiemu człowiekowi, co często wymaga dużego wysiłku emocjonalnego. Codziennie stykacie się z trudnymi sytuacjami życiowymi, jesteście towarzyszami bólu, cierpienia, czasami bezradności. Wierzymy jednak, że w Państwa pracy mimo pojawiających się trudnych chwil, więcej jest dobrych momentów, które przynoszą radość i satysfakcję.

Ten rok jest szczególnie trudny z uwagi na epidemię SARS-CoV-2, tym bardziej dziękujemy za Państwa wytrwałość i zaangażowanie w niesieniu pomocy innym. Życzymy jak najwięcej satysfakcji w życiu osobistym oraz zawodowym, a także wielu sił w szlachetnej i ofiarnej służbie na rzecz najbardziej potrzebujących.

 

 

        Przewodniczący                           Wicestarosta Węgrowski                Starosta Węgrowski  

Rady Powiatu Węgrowskiego                    /-/   Marek Renik                          /-/    Ewa Besztak

        /-/  Leszek Redosz                   

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.