Konwent wójtów i burmistrzów

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konwent wójtów i burmistrzów

Drukuj
(galeria: 1)

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie, dnia 17 lutego b.r. odbył się konwent wójtów i burmistrzów z terenu powiatu węgrowskiego.

Na zaproszenie Starosty Ewy Besztak i Przewodniczącego Konwentu Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego w wydarzeniu uczestniczyli: Poseł na Sejmy RP Maciej Górski, Wicestarosta Węgrowski Marek Renik, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wiceburmistrz Węgrowa Halina Ulińska, Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, Wójt Gminy Miedzna Tadeusz Okulus, Wójt Gminy Korytnica Stanisław Komudziński, Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran, Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłusek, Prezes PKS Sokołów Podlaski Mirosław Szwinto i Kierownik Zajezdni PKS w Węgrowie Grzegorz Plichta, Dyrektor Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Węgrowie Sławomir Salach, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie Marcin Gąsiorek a także Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Iwona Gołoś.

Samorządowcy dyskutowali m.in. o sytuacji drogowej na terenie powiatu zwracając uwagę na konieczność wykonania nakładek na powstałych po mijającej zimie przełomach na drogach powiatowych. Przedstawiciele spółki PKS Sokołów Podlaski przedstawili zebranym ocenę sytuacji funkcjonowania PKS na terenie powiatu. Wójtowie i Burmistrzowie zapoznali się także z aktualnymi działaniami Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Węgrowie.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.