Konwent wójtów i burmistrzów w Łochowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konwent wójtów i burmistrzów w Łochowie

Drukuj
Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Węgrowskiego (galeria: 1)

24 sierpnia w Pałacu w Łochowie odbył się kolejny Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Węgrowskiego. W spotkaniu, któremu przewodniczył wójt gminy Stoczek Mieczysław Wójcik, udział wzięli: Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk, Wicestarosta Halina Ulińska, Burmistrzowie Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki i Łochowa Robert Gołaszewski, Wójtowie Hanna Kelleher, Bogdan Doliński, Stanisław Komudziński, Janusz Rutkowski, Waldemar Cyran, Bogusław Szymański oraz Wójt Gminy Bielany Zbigniew Woźniak.

Głównym tematem spotkania była informacja Prezesa LGD Ryszarda Gajewskiego dotycząca planowanych naborów wniosków o dofinansowanie, ogłaszanych przez Lokalną Grupę Działania „Bądźmy Razem”.

Członkowie konwentu dyskutowali również o sprawach związanych z utrzymaniem porządku na drogach powiatowych i gminnych. Kolejne spotkanie odbędzie się w Sadownem.

Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Węgrowskiego (galeria: 2)
Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Węgrowskiego (galeria: 3)
Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Węgrowskiego (galeria: 4)
Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Węgrowskiego (galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.