powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konwent wójtów i burmistrzów powiatu węgrowskiego

Drukuj
(galeria: 1)

Samorządowcy z terenu powiatu węgrowskiego w dniu 8 września b.r. spotkali się na kolejnym konwencie wójtów i burmistrzów, który odbył się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie.

Na zaproszenie przewodniczącego konwentu Wójta Gminy Liw Bogusława Szymańskiego w spotkaniu udział wzięli: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, Wójt Gminy Miedzna Tadeusz Okulus, Wójt Gminy Korytnica Stanisław Komudziński, Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran, Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłusek, przedstawiciel PGW Wody Polskie zastępca Dyrektora Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim - Piotr Ładno, kierownik spółki PKS SOKOŁÓW PODLASKI S.A Grzegorz Plichta, prezes PKS w Sokołowie Podlaskim Mirosław Szwinto i  kierownik spółki Piotr Ładno a także Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Węgrowie Iwona Gołoś.

Podczas spotkania poruszono wiele tematów dotyczących aktualnego funkcjonowania samorządów. Dyskutowano m.in. o ustaleniu kursów komunikacji PKS, które będą uwzględnione we wniosku do Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na rok 2021 a także o planach w zakresie utrzymania rzek i cieków wodnych.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.