powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich – "Jadą goście, jadą... I czym ich podejmiemy?"

Drukuj
Plakat (galeria: 1)

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Węgrowskiego do udziału  w konkursie kulinarnym promującym najsmaczniejsze potrawy naszego regionu jakie dawniej lub współcześnie podawano na stół w czasie różnych uroczystości rodzinnych.

Zasady konkursu:

- Każde KGW przesyła jeden przepis z nazwą potrawy, składnikami, opisem potrawy i informacją z jakiej okazji ją podawaną lub się ją podaje.

- Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną  opublikowane w wydawnictwie pokonkursowym, które będzie promowało dziedzictwo kulinarne Ziemi Węgrowskiej.

- Zapieczętowaną kopertę wraz z kartą konkursową oraz fotografie z przygotowania i podania potrawy należy złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Węgrowie lub wysłać za pośrednictwem poczty, poczty kurierskiej do siedziby organizatora: Starostwo Powiatowe w Węgrowie  ul. Przemysłowa 5, 07-100 Węgrów z dopiskiem „Konkurs KGW”.

- Termin składania prac upływa 18 czerwca 2021r.

 

Organizatorami konkursu są Senator RP i etnograf Maria Koc, Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak oraz Kierownik ARiMR w Węgrowie Artur Salach.  

Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda.

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.