Kongres Promocji Mazowsza w Płocku

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Kongres Promocji Mazowsza w Płocku

Drukuj
Kongres otworzyła Pani Izabela Stelmańska zastępca dyrektora Departamentu kultury, promocji i turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. (galeria: 1)

VI Kongres Promocji Mazowsza, który odbył się w dniach 27-28 października w Płocku, zgromadził przedstawicieli Mazowsza, Śląska, Krakowa oraz Łodzi. Był doskonałą okazją do wymiany wspólnych doświadczeń i rozmów, na temat skuteczności podejmowanych działań.

Powiat Węgrowski reprezentowała Wicestarosta Halina Ulińska na zaproszenie Pani Izabeli Stelmańskiej zastępcy dyrektora Departamentu kultury, promocji i turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Główny panel szkoleniowy prowadziła krakowska agencja reklamowa ESKADRA, na czele z Mateuszem Zmyślonym, twórcą kampanii reklamowych dla regionów z całej Polski. Spotkanie w Płocku umożliwiło poznanie wielu nowatorskich działań marketingowych i promocyjnych, służących promocji regionu. Podczas Kongresu szczególną uwagę poświęcono zagadnieniu budowania i utrzymania marki – zarówno lokalnej jak i w skali całego Mazowsza, która ma kluczowe znaczenie w skutecznej promocji.

Uczestnicy Kongresu (galeria: 2)
Kongres Promocji (galeria: 3)
(galeria: 4)
Ratusz - budynek Urzędu Miasta Płock (galeria: 5)
W programie Kongresu było zwiedzanie Płocka (galeria: 6)
Wisław w Płocku (galeria: 7)
Prelekcja podczas drugiego dnia Kongresu (galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.