Konferencja Związku Samorządów Polskich w Łochowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konferencja Związku Samorządów Polskich w Łochowie

Drukuj
(galeria: 1)

W Pałacu i Folwarku w Łochowie w dniach 4-5 października odbywa się konferencja Związku Samorządów Polskich, której tematem przewodnim jest Polski Ład oraz wpływ jaki wywrze na finanse jednostek samorządów terytorialnych.

W wydarzeniu bierze udział Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Marek Renik. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Senator RP Maria Koc, Prezes Związku Samorządów Polskich Adam Ciszkowski, Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska, Zastępca Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Paweł Mirowski oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Piotr Uściński.

Po zakończeniu części konferencyjnej planowane jest posiedzenie Zarządu oraz Rady Związku Samorządów Polskich.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.