Konferencja w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Konferencja w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Rząd Prawa i Sprawiedliwości ogłosił wprowadzenie nowych programów społecznych tzw. Nową Piątkę. W związku z proponowanymi programami w KPRM odbyła się konferencja, na której Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

Nowe programy społeczne takie jak 500+ na pierwsze dziecko, trzynasta emerytura czy też zniesienie podatku PIT dla osób do 26. roku życia wydatnie przyczynią się do zwiększenia komfortu życia Polaków.

Starosta Węgrowski Ewa Besztak wraz z Wandą Kosińską oraz Radnym Rady Miejskiej Węgrowa Maciejem Robakiem 5 marca uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Premiera Mateusza Morawieckiego, na której zostały omówione proponowane zmiany.