Koncert „Mazowsze Nowej Generacji: Tradycja i Kreatywność”

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Koncert „Mazowsze Nowej Generacji: Tradycja i Kreatywność”

Drukuj
(galeria: 1)

27 października w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert „Mazowsze Nowej Generacji: Tradycja i Kreatywność” w wykonaniu młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie.

Wydarzenie, które zostało przygotowane przez Stowarzyszenie „Ogólniak” i społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, odbyło się w ramach obchodów 25. lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego i zostało dofinansowane przez Mazowsze.

Część artystyczna była innowacyjnym połączeniem tradycji i nowoczesności, ukazującym dziedzictwo kulturowe Mazowsza.

Dla publiczności wystąpili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie w składzie: Maja Szczepanik, Anastazja Żołnierzak, członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Zawierucha” pod kierownictwem Pani Kingi Vejt, z choreografią Pana Kamila Zalewskiego i przy akompaniamencie byłego wieloletniego nauczyciela liceum Pana Andrzeja Giersa, uczniowie klas I, a także Julia Marcinkowska, Nadia Bronisz i Aleksandra Nojszewska wspólnie z Formacją Taneczną „Avocado” pod kierownictwem Pani Patrycji Pietrzak.

Wyjątkowego talentu występującej młodzieży i doskonałego przygotowania jej opiekunom gratulowali: Maria Koc – Poseł na Sejm RP, Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego i Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

Dyrektor I LO im. A. Mickiewicza w Węgrowie Pani Ewa Dmowska w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu całego przedsięwzięcia.

W wydarzeniu udział wzięli także: Wicestarosta Węgrowski Marek Renik, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Radny Rady Powiatu Andrzej Kruszewski, Wicedyrektor I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie Pani Iwona Bednarczyk, Prezes Stowarzyszenia „Ogólniak” Pani Joanna Kowalczyk a także członkowie stowarzyszenia, rodzice, nauczyciele, opiekunowie wraz z młodzieżą z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie i z węgrowskich szkół podstawowych.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)
(galeria: 34)
(galeria: 35)
(galeria: 36)
(galeria: 37)
(galeria: 38)
(galeria: 39)
(galeria: 40)
(galeria: 41)
(galeria: 42)
(galeria: 43)
(galeria: 44)
(galeria: 45)
(galeria: 46)
(galeria: 47)
(galeria: 48)
(galeria: 49)
(galeria: 50)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.