Koncert Inauguracyjny Kilometry Dobra "SPONiA-Węgrów" 2020

Koncert Inauguracyjny Kilometry Dobra "SPONiA-Węgrów" 2020

W tym roku akcję Kilometry Dobra zainauguruje oficjalny koncert organizowany w Sali Weselnej Biesiadnik. W ubiegłym roku dzięki zbiórce organizowanej przez Stowarzyszenie SPONiA Węgrów udało się zgromadzić ok. 100 tys. zł na zakup sprzętu do rehabilitacji dla podopiecznych Stowarzyszenia.

W tym roku zbiórka potrwa od 1 marca do 15 czerwca 2020 r. Celem jest uzbieranie środków na zakup komory hiperbarycznej służącej do zabiegów hiperbarii tlenowej. To nowoczesny rodzaj terapii, który zdaniem naukowców znacząco wspomaga rozwój dzieci z różnymi problemami.

Inaugurację całej akcji zaplanowano na 1 marca, godz 17.00 w Sali Weselnej Biesiadnik, gdzie na uczestników będzie czekało wiele atrackji. Na scenie wystąpią między innymi: Stara Kuźnia, Mała Orkiestra Dni Naszych, Liw BIG BAND & Maja Szczepanik, Zuzanna Gierej, MOW Jaworek.

Powiat Węgrowski jest Partnerem akcji realizowanej przez Stowarzyszenie SPONiA Węgrów.