Komunikat dotyczący obsługi interesantów w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami z dnia 22 marca 2021 roku

Szanowni Państwo,

z uwagi na absencję pracowniczą w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i  Gospodarki Nieruchomościami, spowodowaną sytuacją epidemiologiczną,  mogą wystąpić przejściowe problemy z połączeniami telefonicznymi  pod nr 257409235 ; 257409223; 257409221.

W przypadku wystąpienia w.wym.  problemów, z Wydziałem  można skontaktować wysyłając e-mail na adres :

wgkkign_wegrow@pro.onet.pl

podgik@powiatwegrowski.pl

lub zostawić korespondencję w skrzynce znajdującej się przy wejściu głównym do budynku Starostwa Powiatowego w Węgrowie, przy ul. Przemysłowej 5.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość .

STAROSTA WĘGROWSKI

(-) Ewa Besztak