Kolejna premiera w wykonaniu Teatru Amatorskiego

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Kolejna premiera w wykonaniu Teatru Amatorskiego

Drukuj
Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała za piękną grę aktorom (galeria: 1)

Premiera udanego spektaklu Teatru Amatorskiego z Węgrowa odbyła się w dniu 22 października 216 r.  w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Publiczność z aktorami zgromadzona była na scenie WOK.

„Indywiduum” w reżyserii Michała Zasłony na podstawie „Dona Juana” Moliera zgromadziło  węgrowskich sympatyków teatru. Aktorzy po raz kolejny pokazali kunszt i talent, zbierając gromkie brawa od publiczności. W obsadzie: Don Juan - Sebastian Gontarz, Sganarel - Michał Zasłona, Donna Elwira - Urszula Grabarczyk i Karolina -Eliza Maciopa.

Obecna na spektaklu Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała udanego występu, podkreślając jak ważna dla lokalnej społeczności jest możliwość tak bliskiego obcowania ze sztuką. W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego złożyła także gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

(galeria: 2)
Publiczność zgromadzona na scenie WOK (galeria: 3)
Scena spektaklu (galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.