KGW Czerwonka Folwark laureatem konkursu organizowanego przez ARiMR

powiatwegrowski.pl - Strona główna

KGW Czerwonka Folwark laureatem konkursu organizowanego przez ARiMR

Drukuj
(galeria: 1)

8 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z udziałem Senator Marii Koc, Starosty Ewy Besztak, Kierownika ARiMR w Węgrowie Artura Salacha i przedstawicielek KGW Czerwonka Folwark, podczas którego Panie z KGW odebrały nagrodę za otrzymane wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wykonana przez Panią Alicję Strupiechowską z KGW Czerwonka Folwark - torba płócienna ozdobiona haftem, zdobyła jedno z przyznanych w konkursie wyróżnień specjalnych.

 

Konkurs „Kubek, dzbanek czy makatka… Rękodzieło to jest gratka!” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem KGW. Wpłynęło na niego aż 280 prac z całej Polski. Konkurs adresowany był do kół gospodyń wiejskich wpisanych do Krajowego Rejestru KGW prowadzonego przez ARiMR, a jego zadaniem było wykonanie przedmiotu, który mógłby zostać wykorzystany w działaniach informacyjnych i promocyjnych Agencji. Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki. Jury zdecydowało, że oprócz trzech nagród głównych przyzna także dwadzieścia siedem wyróżnień, w tym sześć specjalnych.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.