Jubileusz Rejonu Energetycznego Wyszków

Jubileusz Rejonu Energetycznego Wyszków

Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała Jubileuszu (galeria: 1)

Uroczyste obchody 40-lecia powołania Rejonu Energetycznego Wyszków odbyły się 20 października 2017 r. w Pałacu Łochów. Rejon Energetyczny Wyszków ma swoje posterunki w Sokołowie Podlaskim, Ostrowi Mazowieckiej, Kosowie Lackim i Łochowie. Obsługuje 136,5 tys. odbiorców. W uroczystości udział wzięli pracownicy Rejonu, przedstawiciele firm współpracujących, dyrektor Generalny Oddziału Warszawa inż. Konrad Tuliński, przedstawiciele samorządów. Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska. Dyrektor Rejonu Energetycznego inż. Jerzy Kosiorek przedstawił historię firmy i plany dotyczące jej rozwoju. Wicestarosta Halina Ulińska w imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego pogratulowała jubileuszu i podziękowała za dotychczasową współpracę wręczając pamiątkowy grawer.

Wystąpienie dyrektora Rejonu Energetycznego w Wyszkowie inż. Jerzego Kosiorka. (galeria: 2)
Wicestarosta Halina Ulińska w imieniu Samorządu Powiatu Wegrowskiego przekazała na ręce dyrektora Jerzego Kosiorka pamiątkowy grawer. (galeria: 3)
Od prawej: Dyrektor inż. Jerzy Kosiorek, Wicestarosta Halina Ulińska, Kierownik Wydziału Przyłączeń i Rozwoju inż. Grzegorz Kalata i Kierownik Wydziału Majątku Sieciowego inż. Marek Rybiński. (galeria: 4)