Jubileusz Liceum Ogólnokształcącego w Sadownem

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Jubileusz Liceum Ogólnokształcącego w Sadownem

Drukuj
Medal Pro Masovia wręcza Szkole Członek Zarządu Województwie Mazowieckiego Elżbieta Lanc (galeria: 1)

Liceum Ogólnokształcące w Sadownem im. Władysława Orkana wchodzące w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem obchodziło w dniach 3-4 października 2015 roku Jubileusz 70-lecia szkoły. Obchody połączone były ze Zjazdem Absolwentów. Uroczystość poprzedzona była Mszą Św. celebrowaną przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa, który wziął także udział w dalszym ciągu uroczystości, w szkole. Szkoła otrzymała wręczony przez Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbietę Lanc medal Pro Masovia nadany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Gratulacje złożyli na ręce dyrektora szkoły Sławomira Ryszawy: Senator RP Maria Koc, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, Ksiądz Biskup Tadeusz Pikus, Wójt Gminy Sadowne Waldemar Cyran. W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego i Starosty Węgrowskiego Krzysztofa Fedorczyka gratulacje i życzenia przekazała Wicestarosta Halina Ulinska wręczając pamiątkowy puchar i list gratulacyjny. W uroczystości uczestniczyła także Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Lidia Siuchta. Na Jubileusz licznie przybyli absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Sadownem, którzy podziwiali obecny wygląd budynków szkoły i terenu.  

Gratulacje złożyła Senator RP Maria Koc (galeria: 2)
Wystapienie Wicestarosty Haliny Ulińskiej (galeria: 3)
W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego gratulacje Szkołe złożyła Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 4)
Wicestrosta Halina Ulińska wręcza na ręce dyrektora szkoły Sławomira Ryszawy pamiątkowy puchar i list gratulacyjny (galeria: 5)
Biskup Tadeusz Pikus podczas rozmowy z Marszałek Elżbietą Lanc, Wicestarostą Haliną Ulińską i Wiceprzewodniczącą Lidią Siuchtą (galeria: 6)
Zaproszeni goście (galeria: 7)
Występ uczniów w części artystycznej (galeria: 8)
Występy uczniów (galeria: 9)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.