powiatwegrowski.pl - Strona główna

Jubileusz 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Grębkowie

Drukuj
(galeria: 1)

Wicestarosta Węgrowski Marek Renik uczestniczył w jubileuszu 70. lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Grębkowiee, który odbył się 15 maja w siedzibie placówki.

Zebranych na uroczystości powitała Dyrektor GBP Wanda Miszczak, która przybliżyła gościom szeroką działalność biblioteki, gdzie oprócz możliwości wypożyczania publikacji i udziału w lekcjach bibliotecznych, placówka organizuje od kilku lat cykliczne wydarzenia artystyczne skierowane do mieszkańców gminy m.in. Bal Przebierańców, spotkania autorskie, Dzień Misia, Mikołajki, konkursy plastyczne i literackie.

 W kolejnej części wydarzenia najwierniejszym czytelnikom i przyjaciołom GBP wręczono jubileuszowe pamiątki, dziękując za wspólną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Gratulacje jubileuszu i życzenia dalszej owocnej działalności w imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego przekazał Wicestarosta Marek Renik, wręczając pozycje książkowe, które będą wsparciem do zasobów bibliotecznych placówki.

Na zakończenie uczestnicy wysłuchali recitalu Katarzyny Żak – aktorki teatralnej i filmowej pt. „Piosenki z dobrym teksem”.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.