Jest Posterunek Policji w Korytnicy

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Jest Posterunek Policji w Korytnicy

Drukuj
Wystąpienie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka (galeria: 1)

Uroczystość związana z otwarciem Posterunku Policji w Korytnicy planowana na 28 września 2016 r. została przesunięta na 3 października br. i odbyła się z udziałem Ministra Spaw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka.

W wydarzeniu uczestniczyli także: Wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Marek Renik, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Lidia Siuchta reprezentująca Samorząd Powiatu oraz przedstawiciele innych lokalnych samorządów. Uroczystość poprzedziła Msza Św. w Kościele Św. Wawrzyńca w Korytnicy. W Posterunku Policji w Korytnicy będzie zatrudnionych 12 policjantów.

Oficjalna uroczystość prowadzona przez Komendanta mł. insp. Andrzeja Styrczulę (galeria: 2)
Uczestnicy uroczystości (galeria: 3)
Uczestnicy uroczystości (galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.