IX Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych

IX Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych

27 czerwca br. na boisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie odbyły się IX Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych. Organizatorami zawodów byli: Prezes ZOP ZOSP RP Ryszard Gajewski oraz Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie st. bryg. Jarosław Soszyński. Kierownikiem zawodów był mł. bryg. KP PSP w Węgrowie Bogdan Boruc, a  głównym sędzią  zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Węgrowie st. bryg. Dariusz Maciąg. Puchary i nagrody dla zwycięskich uczestników zawodów wręczała Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska, Komendant Jarosław Soszyński i zastępca Prezesa OSP Bogusław Szymański. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie i Zarząd Ochotniczych Straży Pożarnych. Zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani do sprawnościowych zawodów strażackich.

Kolejność zajętych miejsc OSP w kategorii zespołów męskich:

1. Łochów, ul. Węgrowska

2. Grębków

3. Liw

4. Zuzułka

5. Wierzbno

6. Stoczek

7. Topór

8. Budziska

9. Rabiany

10. Węgrów

11. Zalesie, gm. Sadowne