II turniej strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halową piłkę nożną

powiatwegrowski.pl - Strona główna

II turniej strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halową piłkę nożną

Drukuj
(galeria: 1)

W niedzielę 21 listopada, na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, odbył się II turniej strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halową piłkę nożną.

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn reprezentujących poszczególne gminy z terenu powiatu. Zespoły podzielono na dwie grupy, mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" a nastepnie rozegrano mecze finałowe. Mecze rozgrywano w czasie 1x15 min, 4 zawodników w polu + bramkarz.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Miejsce I - OSP Kąty (Gmina Korytnica)

Miejsce II - OSP Łochów Al. Węgrowska (Gmina Łochów, obrońca tytułu)

Miejsce III - OSP Stoczek (Gmina Stoczek)

Miejsce IV: OSP Ruchna  (Gmina Liw)

Miejsce V: OSP Grębków (Gmina Grębków)

Miejsce VI: OSP Wrotnów  (Gmina Miedzna)

Miejsce VII: OSP Budziska (Gmina Łochów)

Miejsce VIII: OSP Czerwonka (Gmina Wierzbno)

Nagroda główna dla zwycięzców turnieju - pamiątkowa szabla - ufundowana została przez Senator RP Marię Koc i Posła Macieja Górskiego. Oprócz pamiątkowych pucharów dla miejsc finałowych, wszystkie drużyny otrzymały także nagrody finansowe unfundowane przez Starostę Węgrowskiego Ewę Besztak. Nagrody niespodzianki przygotował również Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Węgrowie Ryszard Gajewski.

Organizatorami turnieju byli: Ochotnicza Straż Pożarna w Węgrowie i Starostwo Powiatowe w Węgrowie. Współorganizacja: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. 

Głównym sędzią turnieju był Prezes MKS Czarni Węgrów Pan Dariusz Dobosz. Turniej prowadził Pan Wiesław Soliński. Arbitrami zawodów byli sędziowie z Wydziału Sędziowskiego OZPN w Siedlcach

 

 

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.