I Turniej Strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halowej piłce nożnej

powiatwegrowski.pl - Strona główna

I Turniej Strażaków OSP Powiatu Węgrowskiego w halowej piłce nożnej

Drukuj
(galeria: 1)

W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn OSP z terenu powiatu węgrowskiego. Gościnnie wystąpiły również zespoły Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. 

10 marca w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego drużyny OSP przystąpiły do historycznej rywalizacji w pierwszym powiatowym turnieju w halową piłkę nożną. Cieszące się dużą popularnością zawody mają szanse na kontynuację w przyszłym roku, już w znacznie szerszej formule.

Na zwycięskie drużyny czekały ciekawe nagrody. Drużyna, która zdobyła pierwszą lokatę otrzymała pamiątkową szablę ufundowaną przez Wicemarszałek Senatu RP Marię Koc oraz nagrodę finansową w kwocie 1000 zł ufundowaną przez Powiat Węgrowski. Druga lokata wyróżniona była Pucharem Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak oraz nagrodą finansową 700 zł ufundowaną przez Powiat Węgrowski. Ostatnie miejsce na podium mogło liczyć na Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Ryszarda Gajewskiego, 400 zł ufundowane przez Powiat Węgrowski oraz węże strażackie ufundowane przez Komendanta Państwowej Straży Pożarnej Jarosława Soszyńskiego.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
Miejsce 1 – OSP Łochów
Miejsce 2 – OSP Stoczek
Miejsce 3 – OSP Węgrów

Miejsce 4 – OSP Grębków
Miejsce 5 – OSP Zając
Miejsce 6 – OSP Wrotnów
Miejsce 7 – OSP Stara Sucha
Miejsce 8 – OSP Sadowne i OSP Wierzbno

Dodatkowym elementem turnieju był towarzyski mecz pomiędzy drużynami Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie a Państwową Strażą Pożarną w Węgrowie, który zakończył się zwycięstwem tych drugich 1:5. Zwycięska drużyna PSP w Węgrowie zmierzyła się ze zwycięzcami turnieju OSP Łochów i pokonała drużynę z Łochowa po serii rzutów karnych.

Fot.: Mariusz Witkowski, Biuro Promocji Powiatu Węgrowskiego

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)
(galeria: 9)
(galeria: 10)
(galeria: 11)
(galeria: 12)
(galeria: 13)
(galeria: 14)
(galeria: 15)
(galeria: 16)
(galeria: 17)
(galeria: 18)
(galeria: 19)
(galeria: 20)
(galeria: 21)
(galeria: 22)
(galeria: 23)
(galeria: 24)
(galeria: 25)
(galeria: 26)
(galeria: 27)
(galeria: 28)
(galeria: 29)
(galeria: 30)
(galeria: 31)
(galeria: 32)
(galeria: 33)
(galeria: 34)
(galeria: 35)
(galeria: 36)
(galeria: 37)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.