I miejsce dla ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

I miejsce dla ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Drukuj
Starosta Węgrowski  Krzysztof Fedorczyk osobiście gratulował  Marcinowi wyjątkowego sukcesu oraz osiągnięcia najwyższego wyniku i w dowód uznania przekazał cenną nagrodę rzeczową - sprzęt optyczny. (galeria: 1)

18 marca 2016 roku w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach odbyła się uroczystość podsumowania II etapu XLII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej okręgu siedlecko-ostrołęckiego. Pierwsze miejsce w grupie elektryczno-elektronicznej zajął uczeń klasy III Technikum Elektronicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie – Marcin Berezowski.

Podczas uroczystości Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk podkreślił wagę sukcesu ucznia wręczając podziękowania i nagrodę. Marcin Berezowski otrzymał także dyplom Mazowieckiego Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej oraz nagrodę i dyplom od Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatury w Siedlcach. Rektor Collegium Mazovii Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach przekazała Marcinowi nagrodę – zaproszenie do podjęcia studiów na wybranym kierunku i zwolnienie z czesnego. Dyplom i podziękowanie otrzymał także mgr inż. Adam Uliński – nauczyciel przedmiotów elektrycznych za trud w przygotowaniu ucznia do Olimpiady.

Uzyskując pierwsze miejsce Komisja zdecydowała o przesłaniu pracy zwycięzcy do Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Technicznej w celu ostatecznej oceny i ewentualnej kwalifikacji na  etap centralny.

Pani mgr inż. Krystyna Więcławek Zastępca Dyrektora Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie przekazała Marcinowi, ufundowaną przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty,  nagrodę - przyrząd pomiarowy. (galeria: 2)
Pani  dr Bożena Piechowicz Rektor Collegium Mazovii Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach przekazała nagrodę - zaproszenie do podjęcia studiów i zwolnienie z czesnego na wybranym  kierunku kształcenia. (galeria: 3)
Marcin Berezowski jako najlepszy uczeń,  ostrołęcko - siedleckiego etapu OWT,  prezentuje swoje doświadczenia oraz dalsze plany realizacji kariery zawodowej. (galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.