I Miejsce dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

I Miejsce dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

Podczas uroczystości Mazowieckiego Święta Chleba w Węgrowie dnia 13 września 2015 roku odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Najpiękniejsze ogrody i balkony Węgrowa”. Zadbany teren wokół Starostwa Powiatowego w Węgrowie został dostrzeżony przez Komisję konkursową, która przyznała   I miejsce dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie w konkursie „Najpiękniejsze ogrody i balkony Węgrowa” w kategorii firmy i instytucje. Nagrodę z rąk Wiceburmistrza Węgrowa Leszka Redosza odebrała Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia.

(galeria: 2)
Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska odbiera z rąk Wiceburmistrza Węgrowa Leszka Redosza I nagrodę dla Starostwa Powiatowego w Węgrowie w kategorii instytucje w konkursie „Najpiękniejsze ogrody i balkony Węgrowa” (galeria: 3)
Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska dziękuje za przyznanie I nagrody Starostwu Powiatowemu w Węgrowie w kategorii instytucje w konkursie „Najpiękniejsze ogrody i balkony Węgrowa” (galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.