Hotel Pałac – Folwark Łochów oficjalnie otwarty

Hotel Pałac – Folwark Łochów oficjalnie otwarty

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk wziął udział w uroczystości oficjalnego otwarcia Hotelu Pałac-Folwark Łochów połączonej z Galą Optymista Roku 2017, która odbyła się 19 sierpnia b.r. w nowo wybudowanym obiekcie w Łochowie.

Wśród zgromadzonych gości znaleźli się: przedstawiciele lokalnych samorządów, zaprzyjaźnionych instytucji a także świata kultury i artystów.

W części artystycznej wystąpili m.in.: Jacek Kawalec, Michał Szyc, Agnieszka Wiechnik, Natalia Pujszo, skrzypaczka Izabela Żebrowska, Grupa Artystyczna Wiedźmuchy, Krzysztof Skiba oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia było wręczenie stypendiów uhonorowanych przez Fundację „Jestem Optymistą”, które zostaną przekazane młodym i utalentowanym Optymistom.

Nowo wybudowane Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Arche Hotel Folwark Łochów to nowoczesny 4*hotel ze 150 pokojami 3-osobowymi, restauracją, profesjonalnym SPA, strefą rekreacji wodnej oraz zapleczem konferencyjnym do 1000 osób.