Gala w Centrum Olimpijskim w Warszawie

Gala w Centrum Olimpijskim w Warszawie

Starosta Węgrowski – Krzysztof Fedorczyk otrzymał 26 listopada 2015 r. podczas Gali zorganizowanej w Centrum Olimpijskim w Warszawie przez Klub Sportowa Polska wyróżnienie w konkursie „Budowniczy Polskiego Sportu”

Jedną z kategorii Konkursu jest kategoria „Inwestor na Medal” - to wyróżnienie przyznawane inwestorom za wyjątkowe zaangażowanie w budowę lub modernizację obiektów sportowych, aktywność i dużą odpowiedzialność w prawidłowym przebiegu procesu inwestycyjnego obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce. Wyróżnienie od 1999 roku jest przyznawane przez Klub Sportowa Polska. Wyróżnienie wręczyli znani sportowcy - bokser Grzegorz Skrzecz i judoka Paweł Nastula.

Udział w Gali był okazją do zaprezentowania walorów sportowo-rekreacyjnych Powiatu Węgrowskiego poprzez prezentację trzyminutowego filmu, promocję walorów krajobrazowo-przyrodniczych zaprezentowanych w holu Centrum Olimpijskiego oraz promocję siatkarskiego klubu S.O.S. funkcjonującego przy II LO w Węgrowie. Zadbali o to Wydział Oświaty, Kultury Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Węgrowie oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, w skład którego Liceum to wchodzi.